26 MAI 2017              

 

 

LA EDITIA a II-a DIN DATA DE 26 MAI 2017

a concursului au fost inscrisi un numar de 149 elevi pentru cele 3 grupe:

- grupa I - clasele II-III -  63 elevi

- grupa II - clasele IV-V -  36 elevi

- grupa III - clasele VI-VII -  50 elevi

 

 

LISTA ELEVILOR PARTICIPANTI 

 

premiul nota nume elev clasa
I 9,70 Stoica Elena a II-a
II 9,30 Vaciu Denisa a II-a
III 8,70 Sava Elena a II-a
III 8,70 Manzala Beatrice a II-a
III 8,70 Toporas Delia a II-a
III 8,70 SEVASTRE TUDOR-STEFAN a II-a
Mentiune 8,00 Pavel Răzvan Teodor a  II-a
Mentiune 8,00 Grecu Ana Maria a II-a
Mentiune 8,00 Cotirlan Anna a II-a
  7,30 Pavel Andreea Larisa a  II-a
  7,30 Trifan Ruxandra Elena a  II-a
  6,00 ZISU LAVINIA a II-a
  6,00 Ghiran Roberta a II-a
  5,50 Neagu Alexandru a II-a
  5,40 MILEA  DENIS a II-a
  5,30 Ciorap Petronela a II-a
  5,00 Muha Mario a II-a
  5,00 Ghiran Diana a II-a
  5,00 Spataru Daria Stefania a II-a
  4,50 Strat Doriana Mariana a II-a
  4,40 Ghimpu Loriana a II-a
  4,00 POPA FLORIN-  SEBASTIAN         a II-a
  A Matei Rares Andrei a  II-a
  A Lazaschevici Andrei Gabriel a  II-a
  A Cosoreanu Maria a II-a
  A Orasanu Maria a II-a
 premiul nota   nume elev  clasa
I 9,30 Rosu Mihnea a III-a
II 8,50 Popa Rialda Maria a III-a
II 8,50 Paiu George a III-a
III 8,30 Simion Iasmina Alexandra a III-a
III 8,30 Ursache Elisia a III-a
III 8,30 IFTENIE STEFAN-DIMITRIE a III-a
III 8,30 Anca Cristina Adriana a III-a
Mentiune 8,00 Lacatus Maia a III-a
Mentiune 8,00 Miron Denisa a III-a
  7,50 Ivanciu Alessandro a III-a
  7,30 Grigoras Marian a III-a
  7,30 Cara Denisa Areem a III-a
  7,30 Ivan Maria a III-a
  7,20 PETREA VLAD  SEBASTIAN a III-a
  6,80 Giurgea Teodor a III-a
  6,80 Pruteanu Iulian Cezar a III-a
  6,00 Ene Adelina a III-a
  6,00 Gogu Amalia Elena a III-a
  5,80 Maftei George a III-a
  4,80 Marin Robert a III-a
  4,00 CONSTANTIN SABRINA a III-a
  3,50 Taban Tudor Matei a III-a
  A Manta  Iliuţă  Bogdan  a III- a
  A Munteanu  Mădălina a III- a
  A Păduraru Alexandru a III- a
  A Munteanu Alexandru a III-a
  A Rattakit Sirathainararot a III-a
  A Ciribasa Cristian a III-a
  A Rali Teodora a III-a
  A Dumitrascu Elena a III-a
  A Stefania Gaina a III-a
  A Nedelcu Miruna a III-a
  A Ţîmpău Katherine a III-a
  A Sandu Stefan a III-a
  A HOTENSCHE DENISA-ELIZA a III-a
  A SPANU ANDREEA a III-a
  A RACOVITA EMILIAN a III-a
 premiul nota  nume elev  clasa 
9,20 Asavei Robert Gabriel a IV-a
9,20 Mirodone Denisa Andreea a IV-a
II  8,20 Dumitrascu Leonardo a IV-a
Mentiune 7,40 Beiu Monica Elena a IV-a
Mentiune 7,40 Chirita Malina a IV-a
  7,00 Iordache Robert Iulian a IV-a
  7,00 Samoila Bianca a IV-a
  6,60 Musat Teodora Andreea a IV-a
  6,60 Gurbelea Robert a IV-a
  6,60 OBREJA MARIAN-CRISTIAN a IV-a
  6,20 Chirita Alexandra a IV-a
  5,40 Bostan Violeta a IV-a
  4,50 SEBASTIAN GHERGHINIS a IV-a
  4,20 Pupaza Lidia Maria a IV-a
  3,40 GUTANU ALIN a IV-a
  A RACOVITA ALEX-ANDREI a IV-a
 premiul  nota nume elev   clasa
I 8,10 Toma Giulia a V-a
II 8,00 Patrascu Adriana a V-a
II 8,00 Condrea Rares a V-a
Mentiune 7,70 PAVEL PAULA a V-a
Mentiune 7,70 Voicu Teodor Andrei a V-a
Mentiune 7,70 Aionesei Iulia Eliza a V-a
Mentiune 7,70 Simion Georgiana a V-a
Mentiune 7,70 IFTIMIE LARISA a V-a
  7,40 Nastasia Cosmin a V-a
  7,30 Balcutanu Luca a V-a
  7,10 Macovei Madalina a V-a
  7,10 Vlad Florin Catalin a V-a
  6,60 Oprea Ioana a V-a
  6,50 Budau Larisa a V-a
  6,50 Popovici Cristina a V-a
  6,40 Marcuta Narcis a V-a
  6,00 Racaru Iustina a V-a
  5,20 Moroca Liviu a V-a
  4,80 Ivasc Andrei a V-a
  4,00 Iordache Eduard a V-a
 premiul nota  nume elev   clasa
I 9,95 Petrea Stefania a VI-a
II 8,60 Marcosanu Giulia a VI-a
II 8,60 Munteanu Mihaela a VI-a
III 8,30 Bogea Bianca a VI-a
III 8,30 Galbinita Bianka a VI-a
III 8,30 Marcuta Lavinia a VI-a
Mentiune 7,60 Savin Delia Olivia a VI-a
  6,50 Spulber Andra a VI-a
  6,40 Petrea Beatris a VI-a
  6,40 Rupi Sabina a VI-a
  6,20 Caragea Alexandru a VI-a
  6,00 Vranceanu Eliza a VI-a
  6,00 Marcuta Bianca a VI-a
  5,60 Muha Diana a VI-a
  5,40 Mihalache Iuliana a VI-a
  5,00 Betelie Elena Lorena a VI-a
  4,90 Croitoru Florina a VI-a
  4,80 Musat Alexandra a VI-a
  4,80 Alexe Ioanis a VI-a
  4,80 Dinu Adrian Costica a VI-a
  4,20 GURBELEA GABRIEL a VI-a
  4,00 CIOBANU MADALIN a VI-a
  3,80 Matei Iustina a VI-a
  3,60 Lupu Mario a VI-a
  3,60 Marcosanu Andreea a VI-a
  3,10 Lupascu Andreea a VI-a
  2,90 Lefter Denisa a VI-a
  2,80 Heris Emilian a VI-a
  2,80 Cujba Sebastian a VI-a
  2,60 Poenaru Ciprian a VI-a
  2,30 Varga Felix a VI-a
  2,10 Luca Elena a VI-a
  1,90 Iordache Alexandru a VI-a
 premiul  nota  nume elev clasa 
I 9,10 Munteanu Loredana a VII-a
I 9,10 Secara Madalina a VII-a
II 8,60 Sava Denisa a VII-a
II 8,60 Balaci Narcisa a VII-a
III 8,00 Beldiman Georgiana a VII-a
Mentiune 7,60 Turcu Denis a VII-a
  7,20 Iordache Camelia a VII-a
  5,80 BOZIANU ALEXANDRU a VII-a
  5,50 Feraru Ioana a VII-a
  5,05 Feraru Iustina a VII-a
  4,90 PODOREANU ALEXANDRA a VII-a
  4,20 Stoica Mihai Bogdan a VII-a
  4,00 Arsene Neculai a VII-a
  3,85 Luca Diana a VII-a
  3,70 Ilies Andreea a VII-a
  3,50 Sandu Gabriela a VII-a
  2,50 Raducan Daniela a VII-a

 

 FELICITARI PREMIANȚILOR SI PROFESORILOR INDRUMATORI!

 VA ASTEPTAM CU DRAG LA EDITIA URMATOARE